Про заповідник


    Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань» — заповідник, розташований в місті Умань Черкаської області, який включає 69 пам'яток архітектури, 24 пам'ятки історії, 6 пам'яток монументального мистецтва, розташованих на площі 82 га.

    Адміністрація Заповідника розташована у відреставрованій частині будівлі колишнього Василіанського монастиря, що знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31.

    Станом на 02 березня 2021 р. у Заповіднику діють наступні виставки, екскурсії та туристичні маршрути:
  • Фотовиставка «Донбас. Перший рік війни». - вхід вільний. Діє попередній запис.
  • "Таємничими підземеллями Василіанського монастиря". Вартість екскурсії з однієї людини: діти, студенти, пенсіонери - 25 грн; дорослі - 50 грн. Українські воїни - безкоштовно. Діє попередній запис.
  • "Весняний вернісаж в "Старій Умані". Вартість екскурсії з однієї людини: діти, студенти, пенсіонери - 10 грн; дорослі - 20 грн. Українські воїни - безкоштовно.
    Для запису на екскурсії відкрита онлайн форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnQpMR4TqTE7J522l87Asc-QjwzsqwJQBsxjBU5OS4H01Row/viewform?usp=sf_link

    Також, можливо зателефонувати та записатись за номером: (093) 212-10-99

    Окрім цього, ДІАЗ "Стара Умань" надає також послуги з проведення мультимедійних лекцій з історії міста, в туристичний сезон - пішохідних та автомобільних екскурсій по місту, на могилу цадика Нахмана в хасидську зону, на Братські могили «Сухий яр» та «Уманська яма».

 

Коментарі